Nasze ZŁOTKA

img_4745 copy

img_4751 copy

img_4760 copy
Dnia 4 października 2017 r. drużyna dziewcząt naszej szkoły z klas 4-6 wzięła udział w Leszczyńskich Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m . Miejsce, w którym nasze zawodniczki stawiły się na start to Park Jonstona w Lesznie.

Bieg trwał niemal 30 minut. Kolejne zawodniczki startowały mocno zmotywowane. Rywalki były bardzo dobrze przygotowane, my również.

Po bardzo wyrównanej i pasjonującej rywalizacji zajęłyśmy I miejsce w Lesznie. Za nami na metę przybiegły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr7 następnie drużyna SP4, SP12, SP2. Miejsce pierwsze dało nam awans do Finału Województwa w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 8x800m, które odbędą się w Poznaniu 12.10.2017r. Czekamy na ten wyjazd z dużą radością.

Nasze ZŁOTKA to:

Biernaczyk Joanna, Cienki Małgorzata, Dąbrowska Aleksandra, Kapitan Agata, Kuśnierek Natalia, , Leciejewska Aleksandra, Leciejewska Magdalena, Ratajczak Julia. Gotowe do biegu były nasze rezerwowe: Szwałek Julia, Kowalewicz Anna. Jest to wielki sukces naszej drużyny. Ogromny trud i samozaparcie dały wymierny skutek w postaci złotego medalu i możliwości startu, po raz pierwszy od wielu lat w Finale Województwa w tej dyscyplinie. Dziewczyny- Gratulujemy i dziękujemy.

Opis: p. Magdalena Kliber

Strona SP9

Materiały do strony: Małgorzata Gwiaździńska. Umieszczanie na stronie: Donata Pajzert.

Przez dłuższy czas strona Gimnazjum nr 9 będzie przebudowywana. Powstanie z niej strona Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie. Prosimy o cierpliwość.

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 22 listopada o 18:00

Zebranie kl. II, III SP